Nikola Saric
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome jedini najbolji forum o Nikoli Saricu!!!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Polufinale i finale

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Admin
Sajkow admin
Sajkow  admin
Admin


Broj poruka : 254
Datum upisa : 29.10.2008

Polufinale i finale Empty
PočaljiNaslov: Polufinale i finale   Polufinale i finale Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 10:46 pm

U nedelju 4. i ponedeljak 5. januara, održaće se polufinalna i finalna Gala.



Tokom pretposlednje Gala večeri sa studentima će nastupiti "Yu grupa" i Aki Rahimovski, bivši član zagrebačkog rok sastava "Parni valjak". Pesme kojima će se polufinalisti boriti za prolaz u finale su:

Nina - "Nothing compares to you" (Sinéad O'Connor), Aleksandar - "Mornar" (Yu grupa) i "Ti si mi u krvi" (Zdravko Čolić), Ana - "Sing it back" / "Familiar feeling" (Moloko), Vukašin - "Ugasi me" (Aki Rahimovski) i "Angels" (Robbie Williams), Adnan - "Tempera" (Gibonni) i "Dunavom još šibaju vetrovi" (Yu grupa), Danijel - "Strah me da te volim" (Hari Mata Hari) i "Kada me dotakne" (Aki Rahimovski), Ana i Nina - "Tek je 12 sati" / "Sve bih dala da znam" (E.T.).

Na završnoj Gala večeri, za pobednika prve sezone Operacije trijumf, studenti će se boriti sledećim pesmama:

Adnan - "Kopriva" (Al Dino), "Pratim te" (Toše Proeski) i "Tebi je lako" (Bojan Marović), Ana - "Frozen" (Madonna), "Tridesete" (Severina) i "True colors" (Cyndi Lauper), Aleksandar - "Krasiva" (Zdravko Čolić), "Tamara" (Boris Novković) i "Čija si" (Toše Proeski), Danijel - "Milo moje" (K2), "Hipnotiziran" (Dino Dvornik) i "Pogledi u tami" (Sergej Ćetković), Nina - "Nađi me" (Oktobar 1864), "Care" (Magazin) i "My heart will go on" (Celine Dion, tema iz "Titanik"-a), Vukašin - "Easy" (Faith no more), "More than words" (Extreme) i "Highway to hell" (AC/DC).

Dodatak:


Svi studenti - "Live and let die" (Guns N' Roses)
Nazad na vrh Ići dole
https://sajko-best.1forum.biz
~SAJKO I LOVE YOU~
Sajkow admin
Sajkow  admin
~SAJKO I LOVE YOU~


Broj poruka : 159
Datum upisa : 29.10.2008

Polufinale i finale Empty
PočaljiNaslov: Re: Polufinale i finale   Polufinale i finale Icon_minitimePon Jan 05, 2009 2:51 pm

joj kako mi je zao sto Anee nece pevati ove pesme!
Nazad na vrh Ići dole
 
Polufinale i finale
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Veliko finale

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Nikola Saric :: Sve o OT... :: Nowosti zowuuuu-
Skoči na: