Nikola Saric
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome jedini najbolji forum o Nikoli Saricu!!!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Profesori i zhiri klinchu!

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Sajkow admin
Sajkow  admin
Admin


Broj poruka : 254
Datum upisa : 29.10.2008

Profesori  i  zhiri  klinchu! Empty
PočaljiNaslov: Profesori i zhiri klinchu!   Profesori  i  zhiri  klinchu! Icon_minitimePet Nov 14, 2008 12:33 am

Svašta se dešava u Akademiji Operacija trijumf, pa i da se posvađaju profesori i žiri, doduše ne "licem u lice".

U emisiji "OT - Mozak", članici tročlanog žirija Ismeti Dervoz-Krvavac pušten je prilog sa sastanka profesora i direktora Akademije, na kojem su oni, a posebno Milojko Pajević, izrazili duboko neslaganje sa radom žirija i ocjenjivanjem studenata na gala večeri. Ismeta im nije ostala dužna...
"Mi ćemo nastaviti da insistiramo na našim standardima, a žiri neka radi svoj posao", rekao je najprije direktor Akademije Saša Dragić.
Nadovezao se profesor pjevanja Pajević: "Ono što žiri radi je cirkus i sprdačina! Kažu nekome da lijepo izgleda, da ima lijepe cipelice, bili ste šarmantni na sceni...Šta me briga što je neko bio šarmantan, a pjevao je bolje da ne kažem kako, bože me sačuvaj!".
"Šta im to znači kad kažu nekom studentu da otpjeva još nešto, a već je otpjevao svoju pjesmu? I tako stavljaju u neravnopravan položaj ostale studente, jer je taj neko pjevao još nešto i to neku rečenicu, nešto bez smisla, a na časovima je najgora, ništa ne radi, niti je zanima...", srčano je govorio profesor Pajević, očigledno aludirajući na Milicu.
Nakon što je odgledala prilog sa sastanka profesora, članica žirija Ismeta Dervoz uzvratila je profesorima na prozivke.
"Bilo bi lijepo da nam profesori kažu koji su to njihovi standardi ili još bolje da to objasne studentima, a onda ćemo mi postupati po njima", rekla je članica žirija, koji čine još kompozitor Tonči Huljić i tekstopisac Marina Tucaković.
Ismeta je potom vratila lopticu na teren profesora. "Ako neki student ne napreduje, onda je to valjda do profsora, jer oni rade sa njima. Zašto nisu napredovali, to je pitanje za profesore, a ne za nas. Mi samo vidimo i čujemo ono što vidi i čuje publika i na osnovu toga ocjenjujemo".
Ona kaže da studentima nije lako jer su izloženi 24 sata, "kao otvorena školjka koja je ranjiva" i da se zato žiri trudi da sačuva dostojanstvo tih mladih ljudi. Dodaje, ipak, da produkciju kakvu imaju studenti, za mnoge etablirane pevače je samo san.
A onda još jedan "retern" profesorima. "Možda profesori misle da nismo dovoljno kompetentni, pa neka nam skrenu pažnju ako nešto propustimo", ironično je primjetila Ismeta.Profesori  i  zhiri  klinchu! V115382p0
Nazad na vrh Ići dole
https://sajko-best.1forum.biz
 
Profesori i zhiri klinchu!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Nikola Saric :: Sve o OT... :: Nowosti zowuuuu-
Skoči na: