Welcome jedini najbolji forum o Nikoli Saricu!!!

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi

Delite | 

Andrea Harapin: Ginekolog je zamalo ubio moju bebu!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Sajkow admin
Sajkow  admin

Broj poruka : 254
Datum upisa : 29.10.2008

PočaljiNaslov: Andrea Harapin: Ginekolog je zamalo ubio moju bebu!   Pet Nov 14, 2008 12:36 am

BUDUĆA majka i bivša kandidatkinja za zvijezdu "Operacije trijumf", Andrea Harapin, do poslednjeg trenutka nikome nije želela priznati da se prijavila u "Operaciju trijumf", sve dok nije bila potpuno sigurna da je jedna od 16-oro takmicaraa. Ali, prije odlaska u Beograd posetila je ginekologa "jer je imala neke simptome koji su upućivali na trudnoću".
Izvor: Index

"Liječnik mi je nakon pregleda rekao da imam nekih ginekoloških problema te mi pripisao tablete koje, srećom, nisam popila. Odnosno, pripisao mi je neke tablete da iskrvarim. Dan danas zahvaljujem Bogu što ih nisam popila jer bih tako ubila svoju bebu!", rekla je za Stars Andrea Harapin koja nakon izlaska iz Akademije i povratka u Hrvatsku traži posao koji joj nitko ne želi ponuditi "jer se ljudi boje njezine trudnoće".
"Ljudi, ako sam trudna nisam invalid! Pozivam sve koji imaju neke poslovne ponude, a najviše neku produkcijsku kuću koja bi mi ponudila da izdam CD. U ovom trenutku mi treba što više novaca kako bih se pripremila za majčinstvo", rekla je Andrea koja se pored svega u Beogradu super zabavljala. "Tamo nije bilo mjesta nekom nemoralu ili sličnom obliku ponašanja. Što se tiče simpatija, svi smo bili dragi jedni drugima, ali ne u tolikoj mjeri da među studentima Akademije bukne neka ljubavna romansa", nadodala je buduća majka koja će imati dijete s Vjekoslavom Apostolskim, bratom voditeljice "Golih vijesti" Giannom Apostolski. Iako su njezini favoriti u "Operaciji trijumf" oba Nikole i naša Ana, Andrea smatra kako će na kraju pobijediti Aleksandar iz Makedonije jer je apsolutni favorit publike, a u posljednje vrijeme i žirija.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://sajko-best.1forum.biz

Andrea Harapin: Ginekolog je zamalo ubio moju bebu!
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» El Internado / Internat
» Trazene note
» Moja Tema-picoder 92
» Marjorie de Sousa čeka bebu sa Juliánom Gilom!
» Верни мою любовь / Vrati moju ljubav

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Nikola Saric :: Sve o OT... :: Nowosti zowuuuu-
Skoči na: