Nikola Saric
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome jedini najbolji forum o Nikoli Saricu!!!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Ana je izgubila svog vjernog "obožavatelja" Đorđa

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Sajkow admin
Sajkow  admin
Admin


Broj poruka : 254
Datum upisa : 29.10.2008

Ana je izgubila svog vjernog "obožavatelja" Đorđa Empty
PočaljiNaslov: Ana je izgubila svog vjernog "obožavatelja" Đorđa   Ana je izgubila svog vjernog "obožavatelja" Đorđa Icon_minitimePet Nov 14, 2008 12:37 am

ADNAN još uvijek smatra da nije trebao biti nominiran ovog tjedna. "U pola noći sam se dizao da vježbam i smatram da sam uložio najviše truda, a onda oni spase Bebićku", ljutio se Adnan. "Što onda nisi odustao prošli tjedan, da mene spasiš?", pitala je Mika prije svog odlaska sa Akademije, a kroz suze mu je poručila da ne treba sada odustati. "To ne bi bilo fer prema tvojoj državi, a i Nikola Sarić bi dobio monopol nad kuhinjom", rekao mu je Vukašin, a iako je Adnan prestao razmišljati o odustajanju, očito nije "prebolio" činjenicu da su profesori odlučili spasiti hrvatsku predstavnicu Anu umjesto njega.

Ana je očito izgubila svog vjernog "obožavatelja" Đorđa. Tijekom večeri pokazala je na svoj obraz i zamolila ga da je poljubi što je Đorđe odbio, a Ana ostala u šoku. "Ana kako ti se zove novi dečko", pitao ju je Đorđe, očito želeći pokazati da ga hrvatska predstavnica više toliko ne zanima. Druga nominirana studentica Milica opet misli da će ispasti, a rekla je i da ne može smršaviti na Akademiji. "Ja to ovdje, jednostavno ne mogu, vidjet ćete sada kada izađem s Akademije kako ću biti mršava", obećala je Milica, a kasnije se u slušaonici osvrnula na svoje nominacije. "Ako želite gay bal, onda ćete ga dobiti sljedeći tjedan s osam muškaraca i tri cure", dodala je. Vukašin je započeo temu o klanovima na Akademiji. Kako kaže, u slušaonici ga uvijek pitaju da li postoji klan koji spašava Nikolu Paunovića, na što Vukašin odgovara da će uvijek glasati za njega zato što je Nikola pozitivna osoba, a siguran je da na Akademiji ne postoji nikakav klan.
Ana je izgubila svog vjernog "obožavatelja" Đorđa Adnanvukajg
Nazad na vrh Ići dole
https://sajko-best.1forum.biz
 
Ana je izgubila svog vjernog "obožavatelja" Đorđa
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Gala: Poljubac "skrivene" djevojke nakon mjesec i pol
» Da li vam se dopada kako vodi "LETECI START"
» DANIJEL I MILICA NA "BEOVIZIJI"!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Nikola Saric :: Sve o OT... :: Nowosti zowuuuu-
Skoči na: