Nikola Saric
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome jedini najbolji forum o Nikoli Saricu!!!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 11.11.2008. Danijel: Predosjetio sam dedinu smrt

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Sajkow admin
Sajkow  admin
Admin


Broj poruka : 254
Datum upisa : 29.10.2008

11.11.2008.  Danijel: Predosjetio sam dedinu smrt Empty
PočaljiNaslov: 11.11.2008. Danijel: Predosjetio sam dedinu smrt   11.11.2008.  Danijel: Predosjetio sam dedinu smrt Icon_minitimePet Nov 14, 2008 6:33 pm

Te noći kada je deda Slavko umro, Danijel ga je sanjao, čim je čuo majčin glas, znao je da ga zove da mu kaže da deda Slavka više nema. Slavkova smrt ga je potresla. Bio je blijed, uplakan, skrhan bolom.

Danijelovi baka i deka se nisu odvajali od televizora od kako je Danijel otišao na Akademiju. Stalno su brinuli da im unuk nije jeo i da će cijeli dan biti gladan.
Poslije sahrane deda Slavka, za kojeg je bio jako vezan, Danijel Pavlović vratio su u Akademiju „Operacije trijumf”. Kragujevčani, Danijelove komšije vjeruju da ovaj gubitak neće poremetiti njihovog miljenika i da će Danijel naći snage.
U rodni Kragujevac stigao je u petak uveče u pratnji tjelohranitelja iz Emoušna, koji se od Pavlovića nisu odvajali ni na sahrani.
- Uspjela sam na kratko da vidim Danijela, ali nismo ni riječ razmijenili. Slavkova smrt ga je potresla. Bio je blijed, uplakan, skrhan bolom. Od ljudi iz Emuošna koji su bili oko njega nisam mogla djetetu ni da priđem, a kamoli da sa njim porazgovaram - priča Jelena Barlov, prva Danijelova komšinica u Kragujevcu.
Kako je ispričala u razgovoru za „Pravdu” svi u ulici su znali da je Danijel strašno vezan za majčine roditelje.
- Kada je Slavko preminuo, Lidija, Danijelova majka nije znala kako da mu to kaže. Pozvala je Emoušn, molila je ljude iz „Operacije trijumf” da oni njenom sinu saopšte loše vijesti. Ipak, poslije razgovora sa njima shvatila je da je najbolje da mu ona javi za tragediju - priča Jelena.
Kaže da je razgovor majke i sina jako kratko trajao, te da je Danijel predosjetio dedinu smrt.
- Lidija nije imala snage da mu direktno kaže šta se desilo. Počela je da priča, ali ju je Danijel presjekao pitanjem da li je deda umro. Bila je zatečena, pitala ga je kako je saznao, ko mu je javio. Međutim, Danijel joj je ispričao da je te noći sanjao deda Slavka. Nije mogao da se sjeti tačno šta se sa dedom desilo, ali je znao da se više nikada neće vidjeti - priča Danijelova komšinica.
Jelena Barlov kaže da je Danijel svaki slobodan trenutak provodio sa bakom i dekom.
Lidijina majka i otac se nisu odvajali od televizora od kako je Danijel otišao na Akademiju. Baka i sada pored sve tuge sjedi i čeka prenos iz Akademije.
- Strašno je pogađaju priče o Danijelu, i ono što mu se dešava na Akademiji. Kada na televiziji ne puste snimak kako takmičari ručaju, baka i deka su dizali pravu uzbunu, plašili su se da im djete nije jelo po cijeli dan - priča Danijelova komšinica.
11.11.2008.  Danijel: Predosjetio sam dedinu smrt 5354-1-2
Nazad na vrh Ići dole
https://sajko-best.1forum.biz
 
11.11.2008. Danijel: Predosjetio sam dedinu smrt
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» 12.11.2008. Danijel & Adnan - Kopriva (12.11.2008.-proba)
» 18.11.2008. Ispala Milica !
» DANIJEL I MILICA NA "BEOVIZIJI"!
» 31. 12. 2008 Iznenađenje!
» 12.11.2008. Ah, ta ljubav!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Nikola Saric :: Sve o OT... :: Nowosti zowuuuu-
Skoči na: