Nikola Saric
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome jedini najbolji forum o Nikoli Saricu!!!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Gala veče br. 11

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Sajkow admin
Sajkow  admin
Admin


Broj poruka : 254
Datum upisa : 29.10.2008

Gala veče br. 11 Empty
PočaljiNaslov: Gala veče br. 11   Gala veče br. 11 Icon_minitimeSub Dec 13, 2008 10:15 pm

Naredno Gala veče, svojim gostovanjem, upriličiće Petar Grašo i Karolina Gočeva.


Studenti će izvesti sledeće numere:

Sonja - "La vie en rose" (Grace Jones), Danijel - "Utorak" (Petar Grašo), Ana - "Womanizer" (Britney Spears), Karolina Gočeva, Sonja i Ana - "Lady Marmalade" (tema iz "Mulen ruž"-a), Igor - "Jedna zima sa Kristinom" (Zdravko Čolić), Nina - "Mojot svet" (Karolina Gočeva), Adnan - "Vera od suvog zlata" (Petar Grašo), Aleksandar - "Tajno moja" (Toše Proeski), Aleksandar i Adnan - "Ima neka tajna veza" (Bijelo dugme), Vukašin - "Smells like teen spirit" (Nirvana), Nikola Sarić - "Došao sam da ti kažem da odlazim" (Bijelo dugme), Vukašin i Nikola Sarić - "Balkan" (Azra).

Dodatak:

Danijel, Nikola Sarić, Ana, Sonja i Vukašin - "We will rock you" / "We are the champions" (Queen), Igor i Nina - "My heart will go on" (Celine Dion, tema iz "Titanik"-a).
Nazad na vrh Ići dole
https://sajko-best.1forum.biz
 
Gala veče br. 11
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Najbolja gala
» Gala-gale.......
» SAJKO-pesme sa gala
» 11.11.2008. Kako je protekla Gala?
» Gala: Poljubac "skrivene" djevojke nakon mjesec i pol

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Nikola Saric :: Sve o OT... :: Nowosti zowuuuu-
Skoči na: