Nikola Saric
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome jedini najbolji forum o Nikoli Saricu!!!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 BABAJA LAŽNI RUKOMETAŠ

Ići dole 
AutorPoruka
~SAJKO I LOVE YOU~
Sajkow admin
Sajkow  admin
~SAJKO I LOVE YOU~


Broj poruka : 159
Datum upisa : 29.10.2008

BABAJA LAŽNI RUKOMETAŠ Empty
PočaljiNaslov: BABAJA LAŽNI RUKOMETAŠ   BABAJA LAŽNI RUKOMETAŠ Icon_minitimeSre Jan 14, 2009 4:45 pm

Adnan Babajić, pobednik muzičkog šoua „Operacija Trijumf", nikada nije profesionalno igrao rukomet u klubu Konjuh iz Živinica, već se samo nekoliko puta pojavio na treningu, i to pre najmanje šest ili sedam godina, posle čega je odustao. Ovo je za nas potvrdio Emir Junuzović, trener Konjuha, dodavši da se Babajića uopšte ne seća!
- Čuo sam od nekoga da je Adnan rekao da se profesionalno bavio rukometom, ali odgovorno tvrdim da nije, jer bih ja kao trener za to znao. Treniram rukometaše Konjuha punih šest godina. On se, pre nego što sam došao u klub, dakle kada je imao 15 godina, prijavio i najviše pet ili šest puta došao na trening - kaže Junuzović. Stariji članovi kluba sećaju se da je kratko dolazio na treninge, ali da je brzo uvideo da nije ni talentovan ni zainteresovan za ovaj sport, pa je na kraju i odustao. Ako je stvarno rekao da se u ovom klubu bavio profesionalno, slagao je - kaže Junuzović.
Nazad na vrh Ići dole
 
BABAJA LAŽNI RUKOMETAŠ
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Nikola Saric :: Sve o OT... :: Nowosti zowuuuu-
Skoči na: